Гостуващият Реал (Мадрид) победи Кадис с 3:0 в мач от 31-ия кръг

...

Реал (Мадрид) се изравни с Атлетико на върха след класика

Гостуващият Реал (Мадрид) победи Кадис с 3:0   в мач от 31-ия кръг на испанското състезание. Кралският клуб вкара първия гол посредством Карим Бензема (28) от дузпа, а четири минути по-късно Алваро Одриосола удвои. Пет минути преди края на първото полувреме французинът с втория си гол в мача направи резултата 0:3.

С успеха Реал се изравни на върха в Ла Лига с Атлетико (Мадрид). Двата отбора имат актив от 70 точки, само че по-късно през днешния ден на " дюшекчиите " има следва дуел с Уеска. Трети е Севиля с 67, а четвърти Барселона с 65, само че и два мача по-малко, първият от които е през днешния ден вкъщи против Хетафе.

Останалите резултати:

Леванте - Севиля 0:1, Осасуна - Валенсия 3:1, Бетис - Атлетик Билбао 0:0, Алавес - Виляреал 2:1 и Елче - Валядолид  1:1
Източник: bnr.bg